Říkají o nás

Podívejte se, jak jsou u nás spokojené děti a jejich rodiče

„Díky své pracovní zkušenosti vidím, že pro budoucí uplatnění bude naprosto zásadní umět se neustále učit a přizpůsobovat. ScioŠkola na to děti umí připravit.“
Zdeněk Čech
ScioŠkola Jihlava
„Pro mě jsou ve škole důležitější věci než osnovy – jaké tam jsou mezilidské vztahy, jestli se tam děti těší, jestli jsou spokojené. A ve ScioŠkolách to vidí podobně.“
Karolína Jelínková
ScioŠkola Praha 4
„Od školy čekám, že nezabije aktivitu dětí, ale že ji naopak bude rozvíjet. To vyžaduje kreativní pedagogický přístup a ochotu experimentovat. Obojí na ScioŠkole najdete.“
Pavlína Dravecká
ScioŠkola Praha 4
„To, co jsme se učili ve škole my, je už zastaralé. Jsme rádi, že na ScioŠkole se naše děti učí úplně jiné, pro budoucnost užitečnější věci – vyhledávat a třídit informace, kriticky je hodnotit, spolupracovat a pružně reagovat na změny.“
Pavel a Blanka Kulišťákovi
ScioŠkola Praha 6
„Je skvělé, když děti mohou samy objevovat a nacházet řešení. ScioŠkola podporuje aktivitu, rozvíjí myšlení, vede k samostatnosti. Baví nás pozorovat, že dcerka se v ní často učí, aniž by si to vůbec uvědomovala.“
Šárka a Jan Šavrdovi

Zajímá vás víc?

Zeptejte se

info@scioskola.cz

kontakty (Po–Pá 8–15)

Možnost přestupu

Zaujal vás koncept ScioŠkol? Je vaše dítě ve stávající škole nešťastné a chcete, aby chodilo do Scioškoly? Je to snadné. Přestoupit do ScioŠkoly můžete kdykoliv během školního roku. Školy si formality přestupu vyřeší mezi sebou. Podívejte se na informace o průběhu přestupu.